Menu strony
Ważne
Ogłoszenia
Publikacje
BIP

Młodzieżowe powiatowe zawody sportowo-pożarnicze


28 maja 2013r. na Stadionie Miejskim w Iławie odbyły się młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu powiatowym, w których udział wzięło 8 drużyn, w tym 3 drużyny dziewczęce z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Komisję sędziowską zawodów powołał  Komendant Powiatowy PSP w Iławie st. bryg. Maciej Jasiński, natomiast sędzią głównym był mł. kpt. Krzysztof Szałkowski. Zawody przeprowadzono w dwóch konkurencjach zgodnie z obowiązującym regulaminem CTiF, tj. ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza.

W klasyfikacji generalnej w grupie dziewcząt miejsce I zajęła drużyna MDP OSP Ząbrowo (gm. Iława).
Na drugim miejscu II usytuowały się zawodniczki z OSP Kazanice (gm. Lubawa), a na miejscu III OSP Szczepankowo (gm. Lubawa). Natomiast w grupie chłopców klasyfikacja generalna przedstawia się następująco: miejsce I – MDP OSP Mątyki, miejsce II – MDP OSP Rożental, miejsce III – MDP OSP Zielkowo, miejsce IV – MDP OSP Rumienica oraz miejsce V – MDP OSP Ząbrowo.

Zawody zorganizowane zostały bardzo sprawnie.  Dwie zwycięskie drużyny z OSP Ząbrowo i OSP Mątyki wezmą udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 1 czerwca br. w Kurzętniku (pow. nowomiejski).

Komendant Powiatowy PSP w Iławie życzy uzyskania jak najlepszych wyników oraz zakwalifikowania się na zawody na szczeblu krajowym !

 

mł. bryg. Tomasz Michalski – rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Iławie 
Do bazy wprowadził: ogn. Wojciech Kożuchowski

Ostatnia aktualizacja 21.11.13r. - ogn.Wojciech Kożuchowski